SternJob - Recruitment - Cennik

Dla pracodawcy

możemy Ci pomóc

Szukasz pracowników, chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty funkcjonowania firmy? Udowadniamy, że każdego przedsiębiorcę stać na profesjonalnie zrealizowany proces rekrutacji i zatrudnienia. Pomożemy Ci znaleźć właściwe osoby, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Sprawdź nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie zrekrutujemy dla Ciebie kompetentnych pracowników, lepiej dopasowane osoby zapewniają lepsze wyniki. Wykorzystując nowoczesną technologię jesteśmy w stanie wybrać odpowiednich kandydatów na specjalistyczne stanowiska i nie tylko.

Rekrutujemy pracowników zarówno dla zagranicznych jak i Polskich firm, na stanowiska takie jak: Pracownik magazynowy i produkcyjny, operatorzy wózków widłowych, monterzy instlacji tryskaczowych , monterzy sanitarno-grzewczy , monterzy wentylacji, mechanicy samochodowi, spawacze, stolarze, ślusarze , hydraulicy, elektrycy, operatorzy CNC, pracownicy budowlani i gastronomii. Rekrutujemy również praconików na stanowiska kierownicze i fachowców z branży IT.

Składając u nas zamówienie na pracowników masz pewność , że proces rekrutacji będzie skuteczny !

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU