Spawacz, Ślusarz, Elektryk Przemysłowy / Monachium

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta z Monachium poszukujemy SPECJALISTÓW:
  • Spawacz MAG i/lub TIG (bez certyfikatu spawalniczego)
  • Ślusarz z umiejętnością spawania (bez certyfikatu spawalniczego)
  • Elektryk Przemysłowy

System pracy: 3 zmianowa

Zakres obowiązków:

Spawacz MAG i/lub TIG:
  • Spawanie zespołów wykonanych ze stali niestopowej.
  • Stal konstrukcyjna metodą MAG
  • Pozycje spawania : Pozycja rury, pozycja pozioma i pionowa (PA, PB i PF ewentualnie PE)
  • Spawanie wstępne z próbkami roboczymi. Spawy pachwinowe i szwy Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)

Ślusarz z umiejętnością spawania:
  • Montowanie zespołów stalowych zgodnie ze specyfikacją i rysunkami
Elektryk Przemysłowy:
  • Tworzenie zespołów elektrycznych i elektromechanicznych oraz wykonywanie podstawowych prac elektrotechnicznych
  • Montaż poprzez okablowanie, łączenie, trasowanie, zaciskanie elementów elektrotechnicznych i elektromechanicznych
  • Korzystanie ze specyfikacji technicznych, takich jak rysunki, listy części i dokumenty dotyczące okablowania

Wymagania:

NIE WYMAGANY język Niemiecki!

NIE WYMAGANE prawo jazdy i samochód!

  • Doświadczenie w konstrukcjach stalowych, najlepiej nawet w budowie dźwigów lub pojazdów szynowych
  • Doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, najlepiej dźwigów lub pojazdów szynowych
  • Znajomość prostowania płomieni jest korzystna, ale nie jest warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie zawodowe wzmagne min.3 lata
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się E- Planem

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,
  • Premię świąteczną,
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,
  • Dodatek urlopowy,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

WYNAGRODZENIE:
  • Dla SPAWACZA netto od 2500€/ m-c
  • Stawka godz.
    Brutto

    Netto Start 16h

    Po 3 Msc

    Po 5 Msc

    Po 7 Msc

    Po 9 Msc

    Po 15 Msc

    Dieta

    Dieta msc.

    15,00

    1.700,00

    15,98€

    17,32 €

    19,31 €

    19,98 €

    20,13€

    40,00 €

    840,00€

  • Dla ŚLUSARZA netto od 2400€/ m-c
  • Stawka godz. Brutto

    Po 3 Msc

    Po 5 Msc

    Po 7 Msc

    Po 9 Msc

    Po 15 Msc

    Dieta

    Dieta msc.

    14,50 €

    1.650,00

    15,98€

    17,32 €

    19,31 €

    19,98 €

    20,13€

    36,00 €

    756,00€

  • Dla ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWEGO netto od 2100€/ m-c
    Brutto

    Netto Start 162h

    Po 3 Msc

    Po 5 Msc

    Po 7 Msc

    Po 9 Msc

    Po 15 Msc

    Dieta

    Dieta msc.

    14,00

    1.600,00

    15,98€

    17,32 €

    19,31 €

    19,98 €

    20,13€

    24,00 €

    504,00€

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com    w tytule napisać jaka specjalizacja nas interesuje np.  "SPAWACZ TIG  " .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 679
  • Data dodania: 10.08.22
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: Specjaliści
  • Rodzaj pracy: Praca stała
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami