Elektryk budowlany w ekipach 2/3 osobowych / Całe Niemcy

Opis oferty:

Agencja pośrednictwa pracy SternJob ( KRAZ 15667 ) dla Niemieckiej firmy poszukuje Elektryków  J. niemiecki komunikatywny, może być w
brygadach 2/ 3 osobowych wtedy jedna osoba niemieckojęzyczna, pozostałe  nie muszą znać języka.

Wynagrodzenie dla Elektryków oscyluje w granicach od 11,51- 12,50 € brutto H plus diety w granicach od 3,00- 4,70 € netto również za każdą przepracowaną godzinę w zależności od ilości przepracowanych godzin w tygodniu.

Z tej diety pracownik opłaca zakwaterowanie, którego koszt waha
się od 15-23 €/ os i dobę. Nasza firma każdorazowo załatwia mieszkania dla pracowników- przy zatrudnieniu danego kandydata w naszej siedzibie w Erfurcie podajemy zawsze adres budowy oraz zakwaterowania.

Pracownik otrzymuje pensje do 15-go każdego miesiąca.
Zatrudniamy ekipy 3 osobowe z jednego rejonu zamieszkania, w tym jedna osoba musi komunikować się po niemiecku. Z Polski należy dojechać do Erfurtu do naszej siedziby na własny koszt, tam otrzymujecie od nas auto służbowe z kartą paliwową i od tego momentu poruszacie się tym autem po Niemczech.

Zakres obowiązków:

- Instalacja, montaż, uruchomienie instalacji elektrycznych w budynkach
- Przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych

Wymagania:

- Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter/ elektronik oraz wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno- Pomiarowa i Automatyka), certyfikat DGUV V3
- Prawo jazdy kategorii B  ( WARUNEK KONIECZNY U KAŻDEGO KANDYDATA )
- Gotowość do pracy jako monter
- Umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy
- Znajomość j. niemieckiego/ angielskiego (mile widziana)

Nasz klient oferuje:

Oferujemy :
-Umowa na pełny etat
-Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
-atrakcyjne wynagrodzenie + diety
-do 30 dni urlopu w roku
-dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
-wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i
maszynowe
-odzież robocza od engelbert strauss®
-samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z
własną kartą paliwową
-kursy j. niemieckiego/ angielskiego w naszym
oddziale we Wrocławiu
-możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w
akademii naszej firmy
-zakładowe zabezpieczenie emerytalne
-PLUS CARD - status pacjenta prywatnego
-organizacja noclegu w miejscu pracy
indywidualna osoba do kontaktu, także w
weekendy.

CV wraz z dokumentami takimi jak : świadectwo czeladnika lub mistrza, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające szkolenia prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Elektrycy Erfurt"

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 45
  • Data dodania: 10.05.18
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: Specjaliści
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami