Malarze ekipy 2 osobowe. / Niemcy różne miasta

Opis oferty:

·         Miejsce pracy na tzw. Montażu (zmiany miast pracy): różne miasta na terenie całych Niemiec

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

·         Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miast Halle i Lipsk

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

·         Godziny pracy: od 155 do 210 godz. miesięcznie

Zakres obowiązków:

·         Główne zadania:

·         Malowanie pomieszczeń i elewacji

·         Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

·         Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

·         Tapetowanie

·         Ocieplanie budynków

·         Kładzenie płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:

·         Wyuczony zawód malarza lub pokrewny (świadectwo ukończenia szkoły o profilu malarz)

·         Udokumentowane doświadczenie jako malarz-tapeciarz

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego u jednego członka ekipy

·         Ekipa musi posiadać auto do dojazdów z mieszknia do pracy

Nasz klient oferuje:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie brutto: 12,50 do 13,30 euro (w zależności od kwalifikacji i od znajomości j. niemieckiego)

  • Dieta dzienna netto 16 do 20 euro (od 340 do 500 euro netto miesięcznie)

·         + 25% do stawki godzi. za nadgodziny

  • + 50 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1750 do 1900 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Malarze Ekipa"

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 44
  • Data dodania: 07.05.18
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: Budownictwo / Wykończenia wnętrz
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami