Produkcja tworzyw sztucznych / 86641 Rain

Opis oferty:

Dla Niemieckiej firmy z 86641 Rain produkującej elementy z tworzyw sztucznych poszukujemy pracowników produkcyjnych i operatorów wózków widłowych .
Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe w firmie . 

Zakres obowiązków:Obsługa maszyn do tworzyw sztucznych
Magazynowanie wyprodukowanych części za pomocą wózka widłowego

Wymagania:Chęci do pracy w systemie 4 zmianowym
 :
06:00-14:00
14:00-22:00
22:00-6:00
Praca w weekendy:
06:00-18:00
18:00-06:00
Następnie są 3 dni wolnego
Możliwość wykonywania nadgodzin

Nasz klient oferuje:

- niemiecką umowę o pracę, 
- pełny pakiet świadczeń socjalnych,
- zarobki brutto od 11.72€/h 
- stałe zatrudnienie,
- możliwość wyrabiania nadgodzin,
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.
- zakwaterowanie darmowe w pokoju 2 osobowym 


CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Produkcja plastik" . Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Szczegóły oferty

 • Nr. Oferty: 619
 • Data dodania: 12.01.22
 • Miejsce pracy: Niemcy
 • Branża: produkcja
 • Rodzaj pracy: Praca za granicą
 • Wymiar godzin: Pełny etat
 • Wymagane dokumenty: CV
 • Kontakt: cv@sternjob.com
 • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

  Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Newsletter

Najnowsze, najbardziej trafne oferty pracy,
informacje o firmie w jednym miejscu.