Sprzątacz obiektów mieszkalnych i przemysłowych / Niemcy Hoff

Opis oferty:

Poszukujemy na zlecenie niemieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się sprzątaniem obiektów z miasta Hof: Sprzątacza obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Oprócz doświadczenia zawodowego, wymagana jest znajomość niemieckiego i prawo jazdy kat. BP

Zakres obowiązków:

·         Miejsce pracy: okolice miasta Hof, Niemcy

·         Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie sprzątającym obiekty mieszkalne, społeczne i produkcyjne

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 165 do 180 godz. miesięcznie + na życzenie praca w soboty

·         Główne zadania:

·         Sprzątanie obiektów mieszkalnych, biurowych, fabryk (sprzątanie powierzchni budynków, korytarzy, klatek schodowych, stanowisk produkcyjnych, sanitariatów)

·         Profesjonalne mycie okien (rownież na wysokości)

·         Sprzątanie produkcji, wyrzucanie śmieci

·         Sprzątanie chodników, placów, parkingów

·         Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:

·         Kandydować mogą wyłącznie mężczyźni z motywacja do ciężkiej pracy fizycznej

·         Konieczne udokumentowane doświadczenie zawodowe przy sprzątaniu obiektów

·         Profesjonalne mycie okien mile widziane

·         Obsługa urządzeń i maszyn czyszczących (np. urządzenia wysokociśnieniowe)

·         Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (stała konwersacja z kilentami)

·         Konieczne prawo jazdy kat. B

·         Elastyczność w działaniu i dobra organizacja pracy ze względu na szeroki zakres obowiązków, sprawne tempo pracy

·         Wymagana pracowitość, dokładność, rzetelność, punktualność

Nasz klient oferuje:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: 9,55 do 11,50 euro (w zależności od umiejętności i rodzaju usługi)

·         Stawka godzinna brutto: 12,15 euro (usługa mycie okien)

·         Zarobek miesięczny netto: ok. 1200 do 1400 euro + nadgodziny

·         Zapewniona odzież i obówie robocze wysokiej jakości

·         Samochód firmowy do dojazdu do obsługiwanych obiektów

·         Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok. 300 euro

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Sprzątacz Hoff"

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 26
  • Data dodania: 22.03.18
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: inne
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami