Oferta nr.: 233

Aplikuj

Elektrycy budowlani / Szwajcaria Sankt Gallen, Thurgau, Zürich

Opis oferty:

Poszukujemy na zlecenie Szwajcarskiego pracodawcy do Sankt Gallen, Thurgau, Zürich  : Elektryków/Elektromonterów/Elektroników. U każdego kandydata wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego  Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy elektryków.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Nasz klient oferuje:

- Szwajcarska umowa o pracę 
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
- pełny pakiet świadczeń socjalnych,
- Zarobki zaczynają się od 33 CHF brutto (ok.30€/h) w górę w zależności od doświadcznia i kwalifikacji + diety od 12 CHF (ok.10€)  + dodatki ( wszystko ustala się z pracodawcą przez telefon przed wyjazdem )    
- Diety i dodatki ustala się bezpośrednio z pracodawcą 
- stałe zatrudnienie,
- możliwość wyrabiania nadgodzin,
- premię świąteczną,
- dodatek urlopowy,
- zjazdy do domu są możliwe co tydzień 
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie darmowe . 

CV w języku Niemieckim wraz z dokumentami prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Elektryk Szwajcaria"

 

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

  • Nr. Oferty: 233
  • Data dodania: 11.07.19
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Branża: Specjaliści
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
Aplikuj
Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Potrzebujesz pomocy

Nie wiesz jak napisać CV, ściągnij nasz szablon i uzupełnij o swoje dane
CV język Polski > CV język Niemiecki >