Elektryk budowlany / Różne miasta w Niemczech

Opis oferty:

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do różnych miast w Niemczech: Ekip 2-osobowych Elektryków budowlanych.
U każdej ekipy wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto

Zakres obowiązków:

· Miejsce pracy stacjonarnej (w jednym mieście w obrębie siedziby firmy): miasta Augsburg, Ingolstadt, Kempten, Bawaria Niemcy

· Miejsce pracy na tzw. Montażu (zmiany miast pracy): różne miasta na terenie całych Niemiec

· Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

· Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miast Augsburg, Halle i Lipsk

· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

· Godziny pracy: od 155 do 210 godz. miesięcznie

· Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP)

· Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej

· Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego u jednego członka ekipy

· Ekipa musi posiadać auto do dojazdów z mieszkania do pracy

Nasz klient oferuje:

· Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Wynagrodzenie brutto: 10,95 do 12,50 euro (w zależności od kwalifikacji i od znajomości j. niemieckiego)

Dieta dzienna netto 16 do 20 euro (od 340 do 500 euro netto miesięcznie)
· + 25% do stawki godzi. za nadgodziny i pracę w soboty

+ 50 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2200 euro + nadgodziny
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

 CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Elektryk budowlany różne miasta"

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 14
  • Data dodania: 27.02.18
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: Budownictwo / Wykończenia wnętrz
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami