SternJob - Recruitment - Spawacz MAG lub TIG / 23992 Neukloster (250km od Szczecina)

Oferta nr.: 154

Spawacz MAG lub TIG / 23992 Neukloster (250km od Szczecina)

Opis oferty:

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej firmy do miasta 23992 Neukloster (250km od Szczecina) SPAWACZY MAG lub TIG

BRAK ZEITKONTA!

Zakres obowiązków:

  • Spawanie zespołów w procesie MAG i TIG (stal, aluminium, blacha)
  • Spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Edycja złożeń według specyfikacji
  • Ciągłe testowanie spawów i połączeń

Wymagania:

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Zarobki miesięczne NETTO od 2200€ ( stawka brutto + dieta netto na 1kl podatkowej przy 168/h )
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Dodatek do nadgodzin +25%
  • BRAK ZEITKONTA! wszystkie nadgodziny wypłacane z bieżącą wypłatą
  • Stałe zatrudnienie,
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca ale opłaca pracownik, pokój jednoosobowy +/- 400€ / m-c .

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    j.panek@sternjob.com    w tytule napisać  odpowiednią specjalizację np. "spawacz MAG/TIG" .

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Nr. Oferty: 154
  • Data dodania: 16.08.22
  • Kraj: Niemcy Niemcy
  • Branża: Spawacz
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Potrzebujesz pomocy

Nie wiesz jak napisać CV, ściągnij nasz szablon i uzupełnij o swoje dane
CV język Polski > CV język Niemiecki >