Masażystka / Monachium Niemcy

Opis oferty:

Masażystka wellness, zarobki 6 tys.euro miesięcznie, Monachium Niemcy

Niemiecki gabinet masaży relaksujących z Monachium, zatrudni Panie na stanowisko: Masażystka erotyczna. Wymagany wiek od 18 do 30 lat, atrakcyjny i zadbany wygląd i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Miasto: Monachium (München) Niemcy

  • Termin rozpoczęcia: natychmiast lub w późniejszym terminie

  • Praca jest na stałe, na pełny etat od 4 do 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy

  • Gabinet masaży relaksująco – erotycznych jest znany w Monachium od 10 lat dzięki centralnej lokalizacji, stałej i licznej klienteli oraz wysokich standardów usług i pracy

  • Główne zadania:

  • Wykonywanie masaży relaksująco – erotycznych całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących a nie zdrwotnych)

  • Masaż wykonywany jest w negliżu

  • Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • Utrzymanie higieny, porządku w gabinecie

Wymagania:

  • Wiek 18 do 30 lat

  • Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie!

  • Wygląd atrakcyjny i zadbany, szczupla figura, kultura osobista

  • Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z miłym podejściem do Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie majacych problemów z masażem całego ciala obcych osób

  • Gotowość do pracy na dłuższy czas, przynajmniej na 3 miesiące

Nasz klient oferuje:

  • Legalna praca na warunkach niemieckich. Pomożemy we wszystkich formalnościach zwiazanych z pobytem w Niemczech

  • Gwarantujemy stabilną i dużą liczbę masaży

  • Profesjonalna kampania reklamowa (zdjęcia i reklama w internecie)

  • Średnie zarobki miesięczne netto: ok. 5000 do 6000 euro i więcej (zależy od ilości masaży)

  • Codzienne wypłaty na bazie prowizji od wykonanych masaży

  • Napiwki od klientów

  • Zakwaterowanie zapewnione i płatne ok. 400 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV . Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęcia twarzy oraz całej sylwetki.

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Masażystka"

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy "SternJob" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Szczegóły oferty

  • Nr. Oferty: 9
  • Data dodania: 22.02.18
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Branża: Masażystka wellness
  • Rodzaj pracy: Praca za granicą
  • Wymiar godzin: Pełny etat
  • Wymagane dokumenty: CV
  • Kontakt: cv@sternjob.com
  • Prosimy w temacie maila wpisywać nr. oferty oraz w CV umieszczać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Sternjob w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami